Caricamento ...
Spiacenti, si è verificato un errore durante il caricamento del contenuto.
 

Re: {QIKSH «ALBEUROPA»} Beni mire q e ta lartesoni me kontributin tuaj figuren...

Espandi messaggi
 • shkrelim@aol.com
  Humori juaj nuk eshte aspak me vend, sepse Nena Tereze nuk ka nevoje te mbrohet. Poashtu edhe propozimi i juaj eshte pak i vonuar, sepse jane bere tri vjet
  Messaggio 1 di 1 , 31 lug 2008
   Humori juaj nuk eshte aspak me vend, sepse Nena Tereze nuk ka nevoje te mbrohet. Poashtu edhe propozimi i juaj eshte pak i vonuar, sepse jane bere tri vjet nga inaugurimi i permendores se Nenes Tereze ne Ulqin, ngre nga kontributi i shqiptareve (te te tri besimeve) nga New York-u, me  nje cmim 65 000 Dollare amerikane. Andaj, ju lutem zgjidhni nje vend tjeter per propozimin tuaj.
    
   PS: Me duket se eshte koha qe keto debate per Nenen Tereze te perfundojne sepse ajo kurre nuk ka kerkua fame as levdata. Ne cdo njeri ne nevoje ajo ka pare fytyren e Jezu Krishtit. Ajo kurre nuk i ka pyetur te gerbulurit se cfare besimi kane (apo nuk kane). Ajo eshte e vecante dhe eshte e pamundur qe dikush te krahasohet me te, gje qe e tregon dhe sonazhi i fundit ku ajo ze vendin e pare, para shume laureateve, qe nga koha e Krishtit gjere me sot. 
    
    
    
   In a message dated 7/31/2008 5:23:50 P.M. Eastern Daylight Time, luigji_61@... writes:
   Eshte mire qe meqe jemi ne mbrojtje te figures se Nene Terezes,menoj qe ta ngrijme nje monoment te sbrohetaj ne Ulqin,meqe eshte nje zone me popullsi te madhe shqiptare dhe aty kalojne pushimet nje pjese e madhe e shipetarve nga viset e trojet shqiptare.
   Besoj se te gjithe keta qe dolen ne projtje te figures se Nene Terezes do te jene sponsoret e bustit te saj.
    
   Kete bejini ju dhe do tu a dije per nder popullsia e banuar nga shqiptaret ne Ulqin dhe jo per te shkruar tre rrjeshta ne internet dhe ofenduar njerz me pa te drejte.
   Bejeni kete sepse keshtu lartesohet dhe mbrohet figura e asaj nene te madhe e nuk mbrohet duke shkruar kunder njeri tjetrit.
    
   Se per te shkruar cdo kush i shkruan dy fjale ne internet ,te gjithe kane mesuar te perdorin internetin sot,se nuk eshte koha kur letrat i lexonte Hoxha apo prifti i fshatit.
   Ndaj figuara e saj mbrohet e lartesohet duke bere vepra humane,duke bere bamirsi dhe jo fyrje,ajo ka qene kunder tyre.
   Ajo nuk ka dashte lufte,sikur shpallin ketu ne internet kunder njeri-tjetrit,ajo ka qene per paqe,pra ju e keni ngaterruar me Laverin ,ndoshta krejt ashtu pa dashje,sepse nuk jeni te vene ne dijeni se per cfare ka sherbyer kjo nene e madhe.
    
   Mbeci me shendet dhe keshtu ju do ta mbroni figuren e NENE TEREZEN.
   Get fantasy football with free live scoring. Sign up for FanHouse Fantasy Football today.
  Il tuo messaggio è stato inviato correttamente e verrà recapitato a breve ai destinatari.